» حرف پ » تعبیر خواب پوتین به چه معناست؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۷:۰۴

کد مطلب : 30388

تعبیر خواب پوتین به چه معناست؟

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی: پوتین پای افزاری است مستحکم که در راه پی مائی های سخت و طولانی به پا می‌کنیم. معبران کهن در مورد انواع پای …

تعبیر خواب به روایت منوچهر مطیعی تهرانی: پوتین پای افزاری است مستحکم که در راه پی مائی های سخت و طولانی به پا می‌کنیم. معبران کهن در مورد انواع پای افزارها مثل کفش، پوتین، چکمه، گیوه، و چیزهای دیگر مطالبی نوشته‌اند که با زندگی ماشینی امروز که بسیاری از مسائل تغییر جا یا تغییر شکل داده‌اند تطبیق نمی‌کند و درست به نظر نمی‌رسد. مثلاً نوشته‌اند اگر کسی ببیند که پوتین یا کفش نو به پا دارد کنیزک تازه‌ای از بازار می‌خرد که امروز نه کنیزک هست و نه بازار برده فروشان.

دیدن خواب پوتین نشانه چیست؟

دیدن خواب پوتین نشانه چیست؟

با توجه به تعریف هایی که از خواب داریم که بیشتر یا همه آن‌ها از نظر علمی ثابت شده پوتین قدرت و توان جسمی و روحی مرد است که با آن می‌تواند به جنگ مشکلات زندگی برود و راه‌های دشوار را در نوردد. اگر در خواب دیدید که پوتین می‌پوشید و بندهای آن را گره می‌زنید و محکم می‌کنید به سفری پر تلاش و تقلا می‌روید یا تحولی در زندگی عادی شما پیدا می‌شود که باز مستلزم فعالیت و پیگیری است و شما را به کاری بیشتر از گذشته وامی دارد.

دیدن پوتین در خواب نشانه چیست؟

اگر پوتین کهنه به پا داشتید خواب شما می‌گوید در انجام کاری که می‌کنید موفق نخواهید بود یا اندوه و ملالی پیش می‌آید. همین حالت شدیدتر است وقتی در خواب ببینید که لباس نو و تمیز پوشیده‌اید اما پوتین یا کفش کهنه و مندرس به پا دارید. پوتین لنگه به لنگه و نا همرنگ اشتباه در انتخاب راه است (نه هدف) و یا این است که کسی به شما خیانت می‌کند که باز هم نتیجه هر دو نا بسامانی است و خواب شما می‌گوید فعلاً از راهی که در پیش دارید باز گردید و فکر کنید و مدتی منتظر بمانید تا راه بهتری بیابد.

تعبیر خواب دیدن پوتین چیست؟

هدف خوب است راه مناسب نیست. پوتین از کسی گرفتن قبول تقویت و حمایت از جانب دیگران است و پوتین به کسی دادن کمک و یاری به دیگران است. پوتین خریدن نیازی را خبر می‌دهد که به تقویت و حمایت و کمک دیگران دارید. اگر در خواب ببینید که پوتین شما به پای دیگران است فریب می خورید و محصولی را از دست می‌دهید. مالی که حاصل تلاش و کار شما بود. چنانچه خود شما پوتین متعلق به دیگری را پوشیده باشید تعبیر عکس این است.

توسط سایت مزوینمطلب اختصاصی

برچسب ها : ,
دسته بندی : حرف پ
دیدگاه ها:
Notify of
guest
تعداد نظرات مطرح شده  0
Inline Feedbacks
View all comments