آخرین مطالب

» دنیای مد و پوشاک » ۲۰ مدل لباس شب مشکی برای عروسی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۸ - ۷:۰۶

۲۰ مدل لباس شب مشکی برای عروسی

اگر لباس های روزانه شما در رنگ های تیره است، آیا شما می توانید برای عروسی نیز سیاه بپوشید؟ این سؤالی است که احتمالاً هر بار که شما به یک عروسی دعوت …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان
لباس مشکی شب برای عروسی

۲۰ مدل لباس شب مشکی برای عروسی

اگر لباس های روزانه شما در رنگ های تیره است، آیا شما می توانید برای عروسی نیز سیاه بپوشید؟ این سؤالی است که احتمالاً هر بار که شما به یک عروسی دعوت می شوید برایتان پیش می آید.

خوشبختانه باید بگویم که جواب این سؤال صد در صد بله است. دیگر زمان آن روزهایی که همه چیز با هم خیلی ست بود ، گذشته است. کلاه های عجیب و غریب، حال جای خود را به موهایی با مدل ساده با یک سنجاق کوچک یا گل داده است. دنیا به تازگی بسیار متفاوت شده و الان در یک جهان کاملاً متفاوت هستیم. وقتی بحث از لباس های مهمانی و عروسی می شود، نمی توانیم از این راضی تر باشیم چراکه تنوع در مد و زیبایی بسیار زیاد شده است.

نه تنها پوشیدن لباس های مشکی در عروسی مشکلی ندارد بلکه، پوشیدن لباس های سرهم، لباس های دو تکه و حتی پوشیدن کت شلوار نیز عجیب نیست. فقط کافی است برای الهام گرفتن، به بازیگر و مدل مشهورانگلیسی، کارا دلاوین (Cara Delavingne) نگاهی بیندازید، که رسماً با کت شلوار مشکی در عروسی سلطنتی شرکت کرد!

به خصوص درعروسی هایی که در فصل زمستان برگزار می شوند، که گرم بودن و جذاب به نظر رسیدن لباس، مهم ترین موضوع می باشد. بنابراین بسیار راحت است که بخواهید با رنگ مشکی، یک لباس شب بسیار جذاب داشته باشید. پس ناخودآگاه اصلی ترین دغدغه تان که انتخاب رنگ لباس است، از بین می رود.

نکات مهم در انتخاب لباس شب

برای اینکه یک لباس شب مناسب انتخاب کنید، چند نکته مهم را در نظر بگیرید:

دور رنگ های سفید، کرم و لیمویی را خط بکشید

به جای اینکه از رنگ مشکی دوری کنید، از رنگ های خیلی روشن مثل سفید، کرم و لیمویی بپرهیزید. در واقع باید تمام تلاشتان این باشد که از رنگ هایی که شبیه به رنگ لباس عروس است، دوری کنید. شما نباید جوری به نظر برسید که انگار خواستید بیشتر از عروس در معرض توجه باشید!

در انتخاب لباس به فصل و مکان توجه داشته باشید

به طور کلی، لباس های بلند برای فصل های پاییز و زمستان مناسب تر هستند. در حالی که لباس های تا بالای زانو، برای بهار و تابستان بهتراند. علاوه بر آن جایی که عروسی در آن برگزار می شود نیز بسیار اهمیت دارد. برای مثال، یک لباس مشکی بلند را برای پوشیدن در یک عروسی ساحلی انتخاب نکنید. به جای آن لباس های رنگی و شاد بپوشید.

لباس های ریسکی نپوشید

پیراهن مشکی برای عروسی می تواند مناسب باشد، به شرطی که خیلی باز، کوتاه یا تنگ نباشد! از لباس هایی که یقه خیلی باز دارند یا خیلی کوتاه هستند، برای پوشیدن در عروسی خود داری کنید. عروسی یک مراسم خاص و کلاسیک است و شما باید احترام خود را با پوشیدن یک لباس شیک و جذاب، به عروس و داماد و همچنین خانواده هایشان نشان دهید.

از زیورآلات بیش از اندازه استفاده نکنید

سعی کنید تعداد زیورآلاتتان از ۳ تا بیش تر نشود. در حالی که شما می خواهید مقداری به جذابیت خود اضافه کنید، نباید طوری به نظر برسد که انگار بیش از حد استفاده کرده اید. مثلا اگر شما یک ژاکت و کفش روشن پوشیدید، بهتر است از زیورآلات ساده تر استفاده کنید. همچنین اگر می خواهید از جواهرات چشمگیر استفاده کنید، بهتر است کیف و کفشتان ساده باشد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : دنیای مد و پوشاک
ارسال دیدگاه