آخرین مطالب

» دنیای مد و پوشاک » مراسم عروسی سلطنتی مگان مارکل با پرنس هری تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۷:۰۳

مراسم عروسی سلطنتی مگان مارکل با پرنس هری تصاویر

مراسم عروسی سلطنتی و شاهانه پرنس هری شاهزاده بریتانیا با مگان مارکل دیروز برگزار شد که جزئیات و تصاویر این مراسم باشکوه را در نمناک مشاهده …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

مراسم عروسی سلطنتی و شاهانه پرنس هری شاهزاده بریتانیا با مگان مارکل دیروز برگزار شد که جزئیات و تصاویر این مراسم باشکوه را در نمناک مشاهده میکنید.

لباس عروس مگان مارکل

مراسم عروسی مگان مارکل و پرنس هری ۱۹ می ۲۰۱۸ به وقت ایران ۲۹ اردیبهشت ۹۷ برگزار شد. مراسم عروسی آن ها در مقایسه با عروسی کیت میدلتون و پرنس ویلیام کمی غیر رسمی بود, مهمانان این جشن عروسی را ستاره های مشهور دنیای هنر و ورزش تشکیل داده بودند. مراسم عروسی کاملا سلطنتی و باشکوه بود که در کلیسای سنت جورج در قصر ویندوز برگزار شد.

مگان مارکل

مگان مارکل و مادرش

مگان مارکل

مگان مارکل و پرنس هری در کلیسا و لحظات بستن پیمان زناشویی

مگان مارکل

کیت میدلتون در عروسی مگان مارکل

ازدواج مگان مارکل

عروسی مگان مارکل و پرنس هری

مگان مارکل

تور بلند لباس عروس مگان مارکل

برای این مراسم کلی هزینه شده که بیشتر هزینه ها صرف امنیت مراسم شده است ۵۰۰۰ پلیس وظیفه داشتند امنیت مراسم را تامین کنند. این عروسی تقریبا ۶۰۰ نفر مهمان داشت که معروف ترین مهمانان این مراسم میتوان دیوید بکهام و همسرش, جرج کلونی و همسرش, کارول و مایکل میدلتون, کیت میدلتون و همسرش را نام برد. نکته جلب این مراسم این است که از مهمانان خواسته شده تا دوربین و گوشی های دوربین دار همراه خود نیاورند و عکس نگیرند.

مگان مارکل

مگان مارکل در لباس عروس

لباس عروس مگان مارکل از برند معروف ژیوانشی است که در عین سادگی بینظیر است, لباس او یقه قایقی است و طوری طراحی شده است که کمر باریک مگان مارکل را نشان میدهد. این لباس عروس تور بلند ۵ متری از جنس ابریشم دارد که زیبایی آن را دوچندان کرده است, مگان در مراسم عروسی اش تاج مادربزرگ ملکه الیزابت را روی سرش گذاشت. اکسسوری هایی که او برای تکمیل استایل اش استفاده کرد گوشواره و دستبند بود.

ملکه الیزابت به نوه خود پرنس هری دوک ساسکس را اعطا کرد که در این صورت از این به بعد مگان مارکل به نام دوشس ساسکس شناخته میشود.

مگان مارکل

لباس عروس مگان مارکل

مدل مو و آرایش مگان مارکل فوق العاده ساده بود, آرایش او در سایه اسموکی و رژلب صورتی کمرنگ خلاصه میشد البته او یک میکاپ آرتیست حرفه ای و معروف داشت. تصاویری از میهمانان این مراسم را در ادامه مشاهده میکنید.

دیوید بکهام

دیوید بکهام و ویکتوریا در مراسم عروسی پرنس هری

جورج کلونی و همسرش

جورج کلونی و همسرش

خواهر کیت میدلتون

خواهر کیت میدلتون در این مراسم

وینفری

وینفری در مراسم عروسی مگان مارکل

برچسب ها :
دسته بندی : دنیای مد و پوشاک
ارسال دیدگاه