آخرین مطالب

» دنیای مد و پوشاک » شیکترین مدل مانتو و پالتوهای شیلا خداداد تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۶

شیکترین مدل مانتو و پالتوهای شیلا خداداد تصاویر

پوشش و لباس های شیلا خداداد در مراسم هنری مختلف اغلب مورد توجه دوست داران بازیگران زن ایرانی قرار گرفته است چرا که سادگی و جذابیت را در کنار هم در …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

پوشش و لباس های شیلا خداداد در مراسم هنری مختلف اغلب مورد توجه دوست داران بازیگران زن ایرانی قرار گرفته است چرا که سادگی و جذابیت را در کنار هم در نظر می گیرد.

شیلا خداداد و مدل پالتو و مدل مانتوهای بازیگران زن ایرانی

شیلا خداداد بازیگرمحبوب سینما و تلویزیون که علی رقم دوری از دنیای بازیگری همچنان یکی از پرطرفدارترین چهره های هنری در شبکه های اجتماعی است سبک پوششی ملیح و دوست داشتنی دارد که در این بخش از دنیای مد نمناک نگاهی به بهترین و زیباترین پوشش های او در مراسم و جشنواره های هنری در سالهای گذشته خواهیم داشت. شیلا یکی از بازیگرانی است که در اکثر عکس های منتشر شده او را همراه همسر و فرزندش می بینیم ، در حالی که همسر او یک چهره هنری نیست اما در اکثر مراسم و اکران ها همراه اوست و این نشان دهنده صمیمیت در خانواده خانم بازیگر است.

شیلا خداداد

عکس جدید شیلا خداداد بازیگر زن ایرانی

شیلا خداداد و پسرش

عکس آتلیه ای شیلا خداداد و پسرش

شیلا خداداد و همسرش

عکس شیلا خداداد در کنار همسرش

عکس آتلیه ای شیلا خداداد

عکس آتلیه ای شیلا خداداد

کاراکتر فراموش نشدنی سیتا در مجموعه مسافری از هند که با چهره ای مهربان همه را مجذوب خود کرد و برای همیشه در ذهن بیننده ها ماندگار شد سبک پوششی شیک در عین سادگی دارد و این را می توان در لباس هایی که او برای حضور در برنامه های تلویزیونی و جشنواره هایی همچون جشنواره فجر انتخاب می کند شاهد باشیم.

مدل پالتوی شیک شیلا خداداد در جشنواره فجر

گفتیم جشنواره فجر پس بهتر است با عکس هایی از حضور خداداد دز این جشنواره و روی فرش قرمز برج میلاد اغاز کنیم . یک پالتوی ذغالی رنگ کلاسیک و البته ساده که به صورت ترک برش خورده بود .یقه ی پهن و کشیده روی سرشانه ها و نقش خطوط منحنی در قسمت پشت و پایین پالتوی خانم بازیگر تنها تزییناتی بود که سادگی کامل را به زیبایی رسانده بود.

شیلا خداداد

پوشش شیلا خداداد در جشنواره فجر

مدل مانتوهای زیبای شیلا خداداد در جشن حافظ

جشن حافظ یکی دیگر از مراسمی است که بازیگران و هنرمندان با پوششی خاص و البته متفاوت روی فرش قرمز ان می ایستند به طوری که برخی از خانم ها و آقایان علاقه مند به مد و پوشاک تصاویر مربوط به پوشش بازیگران در این مراسم را به دقت دنبال می کنند تا ایده های جدید برای تیپ خود داشته باشند . عکس های منتشر شده از شیلا در مراسم جشن حافظ نسبتا بیشتر از تصاویر مربوط به حضور او در جشنواره فیلم فجر است .

در سالهای گذشته خانم خداداد با یک مانتوی جلوباز مشکی به همراه همسرش به سالن این جشن امدند . مانتوی شیلا از سه جنس پارچه متفاوت دوخته شده بود ، یک پارچه توری مشکی که در قیمت پایینی مانتو نصب شده بود و پارچه مشکی نخی ساده که بالا تنه مانتو را تشکیل داده و یک نوار عرض متوسط که قسمت بالاتر از کمر مانتو دوخته شده بود.

مانتو شیلا خداداد

مدل مانتو شیلا خداداد

مانتوی دیگری که خانم بازیگر به عنوان معرف برنده های جشن حافظ با ان روی استیج رفت یک مانتوی آزاد مشکی بلند بود .

مانتو شیلا خداداد

مانتو مشکی بلند شیلا خداداد

و اما مانتوی زیبای شیلا خداداد در شانزدهمین جشن حافظ که به عنوان یکی از زیباترین مدلها توسط کاربران فضای مجازی انتخاب شد . مانتوی دولایه حریر بلند که به زیبایی طراحی شده بود . یک حریر آبی بلند با چین های ریز روی سینه لایه زیرین مانتو و یک حریر بلند مشکی که یراق های سفید روی آن شکلی همانند یقه ساخته بود لباس خانم بازیگر را تشکیل داده بودند.

مدل مانتوی جدید

مانتوی شیلا خداداد

مانتوی حریر و تابستانی شیلا خداداد

مانتوی شیلا خداداد در برنامه دورهمی:

مدل مانتوی کاملا متفاوت شیلا خداداد در برنامه دورهمی مهران مدیری از یکی از مدلهای محبوب زنان مسلمان متعلق به یک برند مشهور بود که طرح پارچه و پاپیون سفید رنگی که دور گردن به عنوان تزیین یقه بسته شده بود این مانتوی تابستانی را از سادگی خارج کرده و جذابیت بخشیده بود.

عکس جدید شیلا خداداد

عکس جدید شیلا خداداد در برنامه تلویزیونی

شیلا خداداد و مهران مدیری

شیلا خداداد و مهران مدیری در برنامه دورهمی

مانتوی شیلا خداداد

مانتوی شیلا خداداد در برنامه دورهمی

در کل به دلیل کم کار بودن شیلا خداداد به طبع حضور کم تعداد او مقابل دوربین های عکاسان مدل مانتو و پالتوهایی که از او در فضای مجازی منتشر شده است نسبت به سایر بازیگران زن ایرانی کمتر است ولی به دلیل درخواست شما تصمیم گرفتیم تا این مطلب را در اولیت قرار دهیم. در ادامه تصاویر دیگری از سبک پوش و تیپ های شیلا خداداد را مشاهده می کنید.

مانتوی شیلا خداداد

مانتوی شیک دوتیکه شیلا خداداد

مدل مانتوی شیک

مدل مانتوی شیک بازیگران زن ایرانی و شیلا خداداد

مانتوی اسپرت شیلا خداداد

مدل مانتوی اسپرت شیلا خداداد

مانتوی مجلسی شیلا خداداد

شیلا خداداد

مدل مانتوی مجلسی شیلا خداداد در مزون

مانتوی شیک ایرانی

مانتوی شیک ایرانی شیلا خداداد

مدل مانتوی بهار و تابستانه

مدل مانتوی بهار و تابستانه شیلا خداداد در تبلیغات یک برند

برچسب ها : ,
دسته بندی : دنیای مد و پوشاک
ارسال دیدگاه