آخرین مطالب

» دنیای مد و پوشاک » شیکترین مدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ - ۲۳:۱۲

شیکترین مدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی تصاویر

سلکشنی ازمدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی یکی از بازیگران زن خوش تیپ ایرانی در ادامه سری مدل مانتو و پالتوهای بازیگران زن …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

سلکشنی ازمدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی یکی از بازیگران زن خوش تیپ ایرانی در ادامه سری مدل مانتو و پالتوهای بازیگران زن ایران.

بهنوش طباطبایی و مدل مانتو و پالتوهای شیکش

اگر یک وب گرد حرفه ای باشید حتما می دانید که عکس های بازیگران بیشتر کلوز آپی از چهره های انهاست که در شبکه های اجتماعی و صفحات شخصی بازیگران منتشر می شود. کمتر عکس از تمام قد بازیگران می توان یافت که تکی و خاص گرفته شده باشد. اغلب بازیگران در کنار همسرانشان و یا طرفدارانشان عکس هایی منتشر می کنند به همین دلیل یافتن مدل هایی از مانتو و پوشش تابستانی وزمستانی یک خانم بازیگر کمی سخت است اما به احترام درخواست شما کاربران بعد از ارائه مدل های مانتو و پالتو نیوشا ضیغمی در این بخش قصد داریم مدل مانتو و پالتو های بهنوش طباطبایی را بیشتر با هدف توضیح سبک لباس پوشیدن این بازیگر زن مشهور داشته باشیم.

شاید اکثر این مدل مانتوها را به صورت پراکنده دیده باشید اما هدف اصلی ما در این بخش بیان سبک انتخاب مانتو و پالتو این بازیگر زن ایرانی است.

بهنوش طباطبایی و همسرش

بهنوش خانم طباطبایی تیپ و پوششی به ملایمت و ملاحت چهر ی زیبایش دارد. اکثر عکس های او در کنار همسرش مهدی پاکدل منتشر می شودبه همین دلیل برای نمایش مدل مانتو و پالتوی بهنوش طباطبایی عکس هایی مشترک از او و همسرش یا دوستانش را قرار دادیم .سبک لباس پوشیدن بهنوش طباطبایی سبکی ساده است ولی منحصربه فرد خودش. این به ان معنا نیست که خانم بازیگر لباس های عجیب و دست نیافتنی انتخاب می کند بلکه ترکیب رنگ و سبک پوشش خودش را به درستی انتخاب و اجرا می کند.

استفاده از روسری های بزرگ و یا همرنگ بودن با رنگ و مد سال هم در برخی از مدل مانتو و پالتوهای خانم طباطبایی دلیل دیگر جذابیت پوشش اوست.

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و همسرش

زیباترین مدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی

عکس زیبای بهنوش طباطبایی با پالتوی دورنگ مشکی قرمز در بین عکس های بازیگران در جشنواره فیلم فجر سال ۹۲را می بینید که چطور خانم بازیگر جذابیت تیپش را با یک جفت پوتین چرم ساق بلند تکمیل کرده است.

مدل پالتو شیک

در میان مدل پالتوهای بهنوش طباطبایی چند مدل دیگر هم جزو بهترین های مدل پالتو زمستانی بازیگران زن هستند که در میان عکس های او روی فرش قرمزها در کنار همسرش مشاهده می کنید.یک سبک تقریبا متداول در مانتو و پالتوهای این بازیگر زن ایرانی به چشم می خورد و آنهم دوبخش بودن مانتو و پالتو است.

بهنوش طباطبایی

مدل پالتو شیک

مدل مانتو های دانتل بهنوش طباطبایی

عکس دیگری که یکی از بهترین مدل مانتوهای بهنوش طباطبایی را نشان می دهد مربوط به حضور این بازیگر زن و همسرش مهدی پاکدل در چهاردهمین جشنواره حافظ در خرداد ماه ۹۳ است. این استایل مانتوی با ترکیب دو پارچه تبدیل به مدل مانتوی عید سال ۹۴ برای بسیاری از خانم های شیک پوش و البته خاص پوش شد.

مدل مانتو بهنوش طباطبایی

مانتوی دانتل بهنوش طباطبایی در عکسی دیگر با طراحی دوخت دولایه دیده می شود. به طوری که در تصویر مشاهده می کنید این مدل مانتوی دانتل یک لایه زیرین مشکی ساده دارد و قسمت اصلی ان رویه دانتل است.

بهنوش طباطبایی

مدل مانتو دانتل

یکی دیگر از مانتوهای زیبای بهنوش طباطبایی مانتوی تابستانی زیبایی بود که او در نشستن تئاتر سیندرلا پوشیده بود و ترکیب رنگ حرفه ای این مانتو بینظیر بود.

بهنوش طباطبایی در شست سیندرلا

مدل مانتو شیک

در ادامه تصاویری از دیگر مدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی را مشاهده می کنید

دیگر مدل هایی از مدل مانتو تابستانی و پالتوهای زمستانی بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و همسرش

بهنوش طباطبایی – مدل مانتو و پالتوهای بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی

بهنوش طباطبایی و همسرش

بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

مدل مانتو تابستانی

عکس بهنوش طباطبایی


برچسب ها : ,
دسته بندی : دنیای مد و پوشاک
ارسال دیدگاه