آخرین مطالب

» دنیای مد و پوشاک » شومیز حریر ۲۰۱۸ مجلسی های شیک تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۰

 کد خبر: 17906

شومیز حریر ۲۰۱۸ مجلسی های شیک تصاویر

مدل شومیزهای مجلسی حریر و گیپور در طرح های آستین پفی و آستین کلوش سال ۲۰۱۸ مد شده اند که مدل های آن را در نمناک مشاهده …

مدل شومیزهای مجلسی حریر و گیپور در طرح های آستین پفی و آستین کلوش سال ۲۰۱۸ مد شده اند که مدل های آن را در نمناک مشاهده میکنید.

مدل شومیز مجلسی حریر و گلدار

مدل شومیزهای مجلسی سال ۲۰۱۸ طرح های گلدار, مرواریدی, حریر و گیپور, آستین پفی و آستین کلوش هستند که فوق العاده شیک و دوست داشتنی اند.

شومیز ها که یکی از پرطرفدارترین لباس های زنانه بین خانم ها و دخترخانم ها هستند به دلیل اینکه به زیبایی با دامن و شلوار ست می شود و می توان آن را با ژیله های مجلسی یا حتی جلیقه های اسپرت نیز پوشید یکی از پرطرفدارترین پوشش های زنانه است.

شومیز حریر

شومیز حریر آستین کوتاه و ساده

اگر می خواهید تیپ مجلسی کاملا شیک و جوان پسندانه ای داشته باشید بهتر است شومیز خود را با یک دامن کوتاه فون و یا یک دامن کتان ست کنید. همچنین می توانید از دامن های کوتاه مدادی برای تکمیل استایل زنانه خود با شومیز استفاده کنند.

شومیز حریر

شومیز حریر ۲۰۱۸ شیک

شومیز حریر

شومیز حریر مجلسی کار شده

شومیز حریر

مدل شومیز زنانه ۹۷

مدل شومیز

مدل شومیز گیپور و دانتل

مدل شومیز

مدل شومیز یقه پاپیونی

مدل شومیز

مدل شومیز گلدار مجلسی

مدل شومیز

مدل شومیز آستین پفی

شومیز حریر

مدل شومیز

مدل شومیز حریر و گلدار

این شومیز ها به دلیل پر نقش و نگار و شاد بودن انتخاب خوبی برای همه خانم هاست. البته توصیه می کنیم خانم هایی که کمی اضافه وزن دارند از این شومیز ها بپوشند که هم زیباست و هم اضافه وزن شما را پنهان می کند.

مدل شومیز

مدل شومیز حریر و گیپور دخترانه

شومیز حریر

مدل شومیز

مدل شومیز آستین کلوش ساده

شومیز حریر


برچسب ها :
دسته بندی : دنیای مد و پوشاک
ارسال دیدگاه