آخرین مطالب

» دنیای آرایش و زیبایی » ساخت کانسیلر خوب و بادوام

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۷:۰۱

ساخت کانسیلر خوب و بادوام

کانسیلر اوج تکامل زیبایی صورت شما است. برای داشتن یک آرایش کامل و بی‌نقص باید همه مواد آرایشی موردنیاز را از بهترین نوع و مارک انتخاب کرد. اما گاهی …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان
کانسیلر

کانسیلر

کانسیلر اوج تکامل زیبایی صورت شما است. برای داشتن یک آرایش کامل و بی‌نقص باید همه مواد آرایشی موردنیاز را از بهترین نوع و مارک انتخاب کرد. اما گاهی بنا به دلایلی همه مواد و اقلام آرایشی را در اختیار نداریم. یا آن مواد آرایشی را تمام کرده‌ایم و فراموش کرده‌ایم تهیه کنیم. یا اگر هم داریم کیفیت خوبی ندارد و از خریدنش پشیمان هستیم. از طرفی هم حتما باید از آن ماده آرایشی که نداریم استفاده کنیم.“کانسیلر” یکی از همین اقلام آرایشی است که استفاده از آن در آرایش صورت ضروری است.

ماموریت یک کانسیلر خوب، پوشاندن، محو کردن و روشن کردن سیاهی دور چشم، جای جوش و لکه‌های صورت است. کانسیلرها نوعی کرم پودر فشرده و سنگین هستند. از این‌ رو کانسیلر جایگزین کرم پودر نیست بلکه مکمل کرم پودر و پنکک است. برای انواع مختلف کانسیلر با برندهای معتبر در بازار موجود است. اشکال مختلف کانسیلر عبارتند از: مایع، استیکی، کرمی و مدادی.

ساخت کانسیلر در خانه

حتما نام برند لوازم‌آرایشی ایتالیایی معروف و فوق‌العاده “دبورا” را شنیده‌اید. برند دبورا دارای انواع کرم پودر و کانسیلر و سایر اقلام آرایشی باکیفیت است. اگر تابه‌حال از برند دبورا استفاده نکرده‌اید، قطعا یکی از بهترین‌های لوازم آرایشی را در بین لوازم‌آرایشتان ندارید. با محصولات و کرم پودرهای دبورا شاهد زیبایی و شادابی صورتتان هستید.

حال پیشنهاد جالبی برایتان داریم. ساخت کانسیلری خوب و با دوام با استفاده از کرم پودرهای دبورا. برند آرایشی دبورا دارای کانسیلرهایی به نام‌های “کانسیلر دبورا” مدل ۲۴ORE، نوع” مایع Dress Me Perfect دبورا”، ” Age Reset دبورا” و” Radiance دبورا” می‌باشد. در کیفیت محصولات دبورا هم هیچ شکی نیست. اما اگر کانسیلرتان تمام‌شده بود و یا در دسترستان نبود می‌توانید از ترکیب ۲ نوع از کرم پودرهای دبورا کانسیلری خوب برای آرایش صورتتان داشته باشید.

کرم پودرهایی که قصد داریم با آن‌ها کانسیلر درست کنیم:

  • کرم پودر دبورا Perfect & Natural SPF 15 : کرم پودری سبک برای استفاده روزانه
  • کرم پودر دبورا COMFORT lift SPF 15 : کرم پودری با بافت نرم و مخملی و غلظت بالا که ویژگی لیفتینگ و پر کردن خطوط صورت را دارد.

به دلیل وجود خطوط و یا چین‌وچروک در زیر چشم از متریال خشک نمی‌توان برای این ناحیه استفاده کرد. چراکه مواد آرایشی خشک، چین‌وچروک‌ها و خطوط را بیشتر نشان می‌دهد. بنابراین به مواد مایع با ویژگی لیفت کننده نیاز داریم. به همین دلیل برای این ترکیب از کرم پودر استفاده می‌کنیم.

با ترکیب ۵۰ به ۵۰ از کرم پودرهای Perfect & Natural و COMFORT lift دبورا می‌توان یک کانسیلر مایع بادوام باقابلیت لیفت چین‌وچروک‌های صورت داشته باشیم. درصد ترکیب گفته‌شده بستگی به مقدار کانسیلری است که می‌خواهید داشته باشید. به این معنی که از هر دو کرم پودر دبورا به یک‌میزان ترکیب کنید.

  • نکته ۱: دقت کنید که شماره رنگ کرم پودرهایی که باهم ترکیب می‌کنید باهم یکسان باشد. به این معنی که اگر رنگ کرم پودر اول را روشن انتخاب می‌کنید،رنگ کرم پودر دوم نیز باید روشن باشد. رنگ متوسط بارنگ متوسط ترکیب شود.
  • نکته ۲: رنگ کانسیلر بر اساس رنگ فوندیشن صورت انتخاب می‌شود. رنگ فوندیشن صورت هر رنگی که انتخاب شود رنگ کانسیلر را باید ۲ تا ۳ درجه روشن‌تر از آن انتخاب کرد.

برچسب ها :
دسته بندی : دنیای آرایش و زیبایی
ارسال دیدگاه