آخرین مطالب

» حوادث » زندگی دختر ۳۵ ساله با جسد پدر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۹

زندگی دختر ۳۵ ساله با جسد پدر

دختر جوانی که ناتوان ذهنی بود، بعد از مرگ پدرش در خانه چند روز کنار جسد وی زندگی …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

دختر جوانی که ناتوان ذهنی بود، بعد از مرگ پدرش در خانه چند روز کنار جسد وی زندگی کرد.

جسد

به‌گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه ایران، ساعت ۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۸ اسفند اهالی ساختمانی در شهرک غرب از بوی نامطبوعی که در ساختمان به مشام می‌رسید تعجب کرده و با پلیس و آتش‌نشانی تماس گفتند. به‌دنبال اعلام این خبر، مأموران راهی محل شدند و در بررسی‌ها مشخص شد که منشأ بوی نامطبوع، یکی از واحدهای ساختمان است.

طبق گفته ساکنان ساختمان، مرد میانسالی به‌همراه دختر ۳۵ ساله‌اش که کم توان ذهنی بود، در آن خانه سکونت داشتند. این در حالی بود که ساکنان ساختمان مدعی بودند که چند روزی است پیرمرد و دخترش را ندیده‌اند.

مأموران چند بار زنگ خانه را به صدا در آوردند و از آنجا که کسی پاسخگو نبود، پس از هماهنگی با بازپرس کشیک قتل پایتخت به کمک مأموران آتش‌نشانی وارد خانه شدند. آنها با ورود به خانه با جسد مرد ۸۰ ساله‌ای روبه‌رو شدند که چند روزی از مرگش می‌گذشت اما صحنه عجیب‌تر، حضور دختر جوان این پیرمرد بود که کنار جسد در حال گریه کردن بود.

این دختر ۳۵ ساله چند روز کنار جسد پدرش مانده و توان خبر دادن مرگ او را نداشت. بلافاصله موضوع به بازپرس واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد و به دستور بازپرس، دختر جوان به اورژانس اجتماعی تحویل داده شد و جسد پیرمرد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی رفت.


برچسب ها :
دسته بندی : حوادث
ارسال دیدگاه