آخرین مطالب

» ورزشی » رونالدو برای حضور در بایرن مونیخ خیلی پیر است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۶

رونالدو برای حضور در بایرن مونیخ خیلی پیر است

رونالدو برای حضور در بایرن مونیخ خیلی پیر …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

رونالدو برای حضور در بایرن مونیخ خیلی پیر است

مدیر باشگاه بایرن مونیخ ، گمانه زنی ها مبنی بر اینکه این باشگاه علاقه مند به خرید کریستیانو رونالدو را رد کرد و گفت:ماشین گلزنی پرتغال برای حضور در بایرن مویخ خیلی پیر است.

رونالدو

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از وب سایت RT روسیه، هربرت هینر در این باره گفت:اوخیرا ۳۵ساله شده و برای تیم ما  خیلی پیر است. این مقام مسئول در بایرن مونیخ  افزود: مطمئناً همیشه اسامی در رسانه ها وجود دارد که بازیکنان را با باشگاه مرتبط می کند و این کاملاً قابل درک است. علی رغم نگرانی های هاینر در مورد کیفیت  بازی رونالدو او برنده پنج بار توپ طلا شده است.

کریس ۷۰ بازی  برای یوونتوس انجام داده و ۵۰ گل برای باشگاه  شهرتورین به ثمر رسانده است.او در حال حاضر برای کسب نهمین قهرمانی متوالی در کالچو تلاش می کند. رونالدو علاوه بر این عنوان در تلاش است با یونتوس طلسم ناکامی های این تیم در لیگ قهرمانان اروپار را از سال ۱۹۹۶ تاکنون را بشکند. رونالدو هفته پیش برای پیروزی مقابل فیورنتینا دو پنالتی را برای تیمش تبدیل به گل کرد.

رونالدو با مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو (۱۱۰ میلیون دلار آمریکا) در سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید به  بیانکونری ها پیوست و تا سال ۲۰۲۲ با این تیم قرارداد دارد. گزارش ها در سال جدید حاکی از آن است که مدیران یوو در نظر دارند قرارداد او را تا سال ۲۰۲۳ که او ۳۸ ساله می شود تمدید کنند. رونالدو علی رغم اینکه در دهه سی سالگی  قراردارد عملکرد بسیار خوبی   دارد و از نظر بیولوژیکی او حدود یک دهه جوان تر از سن واقعی خود قراردارد.

https://www.hamshahrionline.ir/news/483191/رونالدو-برای-حضور-در-بایرن-مونیخ-خیلی-پیر-استبرگرفته از

برچسب ها : ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه