آخرین مطالب

» دنیای مد و پوشاک » با این کارها زیباترین عروس سال شوید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ - ۲۳:۱۲

با این کارها زیباترین عروس سال شوید!

اگر میخواهید به زیباترین عروس تبدیل شوید طوری که در شب عروسی تان از همه لحاظ عالی باشید, باید به این ۸ نکته بسیار مهم توجه …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

اگر میخواهید به زیباترین عروس تبدیل شوید طوری که در شب عروسی تان از همه لحاظ عالی باشید, باید به این ۸ نکته بسیار مهم توجه کنید.

کارهایی که شما را به زیباترین عروس تبدیل میکند

شاید شما کسی باشید که تا چند وقت دیگر عروسی تان است و نمیدانید باید چه کار کنید, مهم ترین کارهایی که قبل از عروسی باید انجام دهید را به شما میگوییم, اینطوری شما به عروسی زیبا و بدون ایراد تبدیل میشوید.

هشت کار مهم یک عروس، یک ماه قبل از جشن عروسی که باید انجام بدهد. شاید مهمترین عاملی که باعث می شود شما زیباترین عروس باشید، نداشتن استرس است، اما نکات دیگری هم هست که به شما کمک می کند ستاره مجلس عروسی خود باشید.

زیباترین عروس

چگونه زیباترین عروس باشیم؟

۱) یک ماه قبل از مراسم خوردن مولتی ویتامین را با نظر دکتر شروع کنید. البته خوردن قرص های zinc(روی) هم به درخشندگی مو و براق شدن ناخن تان کمک می کند. در ضمن این عنصر برای پوست خیلی لازم است.

۲) در این ماه سعی کنید با تمام استرسی که برای حجم زیاد کار برایتان پیش می آید کنار بیایید و هر شب سر ساعت ۱۱ بخوابید. کم خوابی اغلب پوست را خراب می کند و در کنار استرس زیاد، باعث زدن تبخال و جوش می شود. پس مراقب خودتان و نگرانی هایتان باشید.

۳) اگر قسمت هایی از پوستتان سفیدی و لطافت لازم را ندارد بهترین فرصت است که شروع کنید با کرم های لایه بردار این نواحی را لایه برداری کنید تا پوست جدیدی جای آن پوست مرده، ضخیم و سیاه بگیرد.

۴) آب زیاد بنوشید. نوشیدن آب به مقدار زیاد باعث می شود هم پوست هیدراته یا آب رسانی شود هم اینکه سموم از بدنتان دفع شدI و پوست شفافی پیدا کنید.

۵) در این یک ماه از لوازم آرایشی مخصوصا کرم پودر کمتر استفاده نکنید. اجازه بدهید، منافذ به پوست هوارسانی کنند.

۶) اگر قبل از عروسی موهایتان را زیاد رنگ کرده اید و حسابی سوخته است، آن ها را کراتینه کنید. این کار را به آرایشگر خود بسپارید و سعی نکنید خودتان انجام دهید.

۷) پوست خود را آب رسانی کنید. علاوه بر نوشیدن آب می توانید از ماسک های طبیعی میوه یا از کرم های آب رسانی که در بازار موجود هستند، استفاده کنید.

۸) به عنوان نکته آخر باید یادآور شد که برای یک شب زیبا شدن هر بلایی سر پوستتان نیاورید و حداقل خود را به آرایشگاهی بسپارید که نمونه کارش را خودتان دیده اید یا بستگان نزدیکتان تعریف کرده اند.


برچسب ها :
دسته بندی : دنیای مد و پوشاک
ارسال دیدگاه