آخرین مطالب

» دنیای مد و پوشاک » ایده های ست کردن لباس مجلسی زرد رنگ تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۷:۰۴

ایده های ست کردن لباس مجلسی زرد رنگ تصاویر

برای ست کردن لباس مجلسی به رنگ زرد باید رنگ هایی را با آن ترکیب کنید که با هم همخوانی داشته باشند مثلا زرد و آبی کاربنی یک ترکیب بینظیر …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

برای ست کردن لباس مجلسی به رنگ زرد باید رنگ هایی را با آن ترکیب کنید که با هم همخوانی داشته باشند مثلا زرد و آبی کاربنی یک ترکیب بینظیر است.

اصول ست کردن لباس مجلسی زرد

رنگ زرد یکی از بهترین انتخاب های خانم ها برای لباس مجلسی است که راه های مختلفی برای ست کردن آن با رنگ های دیگر وجود دارد. رنگ زرد جذاب است اما آن را به تنهایی استفاده نکنید بهتر است آن را با رنگ های دیگر ترکیب کنید یکی از رنگ هایی که به خوبی با زرد ست میشود آبی کاربنی است.

ست لباس زرد

ست لباس زرد با مشکی و سفید

ست نیم تنه

ست نیم تنه زرد و شلوار لی

لباس زرد با رنگ مشکی و یا سفید مشکی هم ست میشود، تصاویر زیر نشان دهنده ست لباس مجلسی زرد با ترکیب رنگ های مشکی، سفید و آبی کاربنی است که برای خانم های جوان در مجالس های مختلف مناسب اند. با این ترکیب رنگ های جذاب میتوانید بلوز دامن، کت دامن، سرهمی و کت، نیم تنه و شلوار ست کنید و در مجلس تک باشید.

بلوز دامن مجلسی

بلوز دامن مجلسی زرد و مشکی

رنگ زرد برای کسانی که پوست تیره ای دارند بسیار مناسب است پس با ست کردن لباس مجلسی به رنگ زرد حسابی زیبا و خوشتیپ شوید حالا فرقی نمیکند لباس تان زرد خردلی باشد یا زرد لیمویی.

کت زرد زنانه

ست کت زرد و سرهمی زنانه

ست لباس مجلسی

ست لباس با کت زرد

ست لباس زرد و آبی

ست لباس زرد و آبی شیک

لباس مجلسی 2018

لباس مجلسی ۲۰۱۸ زرد و ابی

ست کردن لباس

روش ست کردن لباس زرد

برچسب ها :
دسته بندی : دنیای مد و پوشاک
ارسال دیدگاه