آخرین مطالب

» دنیای آرایش و زیبایی » آینده‌ای بدون چین و چروک در انتظار صنعت زیبایی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۷:۲۷

آینده‌ای بدون چین و چروک در انتظار صنعت زیبایی

در رویداد اخیر لوازم آرایشی در سئول کشور کره ، گروه in-cosmetics گزارش جدیدی را منتشر کرد که آخرین تحولات کلیدی در زمینه توقف پیری و چین و چروک و پیش …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

چهارعامل کلیدی برای داشتن آینده‌ای بدون چین و چروک

در رویداد اخیر لوازم آرایشی در سئول کشور کره ، گروه in-cosmetics گزارش جدیدی را منتشر کرد که آخرین تحولات کلیدی در زمینه توقف پیری و چین و چروک و پیش بینی‌هایی برای رشد آینده را بیان نموده است.

محصولات بدون چین و چروک و یا محصولات با خواص جلوگیری از چین وچروک قرار است به عنوان یک قابلیت اضافی به عنوان یک بخش بزرگ درصنعت زیبایی قرار داده شوند و این گزارش بیانگر تاثیرات رو به افزایش این چهار عامل کلیدی دربازار است.

این ۴ عامل عبارتند از:

  • سیرتوئین، اپی ژنتیک و استرس: بررسی اینکه چگونه عوامل خارجی و یا زیست محیطی می توانند ژن‌ها را تغییر بدهند.
  • محافظت از آلودگی: افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای محصولاتی که باعث کاهش یا از بین بردن اثرات آلودگی برروی پوست صورت می شوند.
  • پپتید: جستجو برای یک محصول غیر تهاجمی مراقبت از پوست که میتواند اثراتی چون صاف کردن و از بین بردن چین وچروک مانند بوتاکس را تکرار کند.
  • نیروی گیاهان: نگاهی به آینده و گرایش ذاتی استفاده از محصولات گیاهی در تولید محصولات بدون چین و چروک.

این گزارش با نام “شفاف سازی آینده محصولات گیاهی مراقبت از پوست” توسط Nica Lewis تحلیلگر مراقبت از پوست جهانی ارائه شده است.

سیرتوئین، اپی ژنتیک و استرس:

لوئیس معتقد است که بر مبنای پژوهش حاضر که نشان داده است سیرتوئین روی پیری والتهاب پوست اثر میگذارد، نقشه ژنتیکی از روابط بنیادی میان سیرتوئین ها و از طریق سیرتوئین‌ها علم لوازم آرایشی و بهداشتی را در آینده تحت تاثیرقرار خواهد داد.

استرس یکی دیگر از عوامل کلیدی برای مطالعه در این زمینه است که تحقیقات نشان میدهد که چگونه استرس فیزیکی، زیست محیطی و روانی می تواند باعث التهاب در معده و پوست شود.

در این گزارش ذکر شده است که نیاز به درک بیشتری از اثرات استرس است تا بتواند به عنوان راهنمای خوبی برای نسل جدیدی از محصولات مراقبت از پوست ودرمان باشد.

محافظت از آلودگی:

در این گزارش بیان شده است که مصرف کنندگان به طور فزاینده به این مسائل آگاهی پیدا کرده اند که آلاینده هایی مانند: ریز ذرات، دود ترافیک و هوای آلوده به دود و بخار می توانند چه اثراتی بر روی پوست آنها داشته باشند و باعث تحریک پوست و ایجاد چین و چروک شوند.

این موضوع باعث شده است تا پژوهش ها به سوی عناصر مخالف آلودگی و کارکرد آنها در مراقبت از پوست سوق پیدا کند و این روند قرار است ادامه داشته باشد و توسعه یابد.

تامین کنندگان مواد تشکیل دهنده لوازم آرایشی و بهداشتی با ارائه موادی که ادعا می کنند محافظ در برابر اثرات آلودگی است، در حال کمک به تولید کنندگان آنها هستند.

IBR، Lipotec، Ashland، Dow Corning، ID Bio ، Sederma و Symrise تنها چند تن از عواملی هستند که به تازگی استفاده از مواد محافظتی از آلودگی را راه اندازی کرده اند.

این گزارش به دلیل عملکرد قابل اطمینان و اثر بخشی پپتید هنگام تولید یک محصول صاف کننده چین وچروک، رشد قابل توجهی را در استفاده از پپتید پیش بینی میکند.

ازبین بردن چین و چروک اصلی ترین عامل متوقف کننده پیری برای مصرف کنندگان غربی است که پپتید ارائه دهنده یک روش جایگزین مراقبت از پوست به صورت غیرتهاجمی و به جای بوتاکس است.

نیروی گیاهان:

تقاضای مصرف کنندگان حال حاضر برای محصولات طبیعی نقش مهمی در هدایت بخش متوقف کننده پیری دارد.

در این گزارش توضیح داده شده است که “محصولات متوقف کننده پیری برمبنای گیاهان چه این که از زمین و یا از دریا تولید شده باشند در دراز مدت به عنوان یک پل موثر بین مصرف کنندگان ومارک هایی که به دنبال یک ایده و یا فرمولاسیون طبیعی ترهستند، قرار می گیرند.”

افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای محصولاتی که اصل باشند منجر به افزایش فشار بر روی مارک های لوازم آرایشی و بهداشتی به منظور توسعه محصولات نوآورانه که نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد، شده است.

علاوه بر این چهار عامل کلیدی، عوامل جهانی و منطقه ای بیشتری نیز برای محصولات متوقف کننده پیری توسط لوئیس در گزارش مشخص شده است.


برچسب ها : ,
دسته بندی : دنیای آرایش و زیبایی
ارسال دیدگاه