آخرین مطالب

» دنیای آرایش و زیبایی » آموزش قدم به قدم آرایش کلاسیک بسیار شیک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۹:۳۶

آموزش قدم به قدم آرایش کلاسیک بسیار شیک

ممکن است آرایش کلاسیک را بیشتر در عکس‌ها و فیلم‌های قدیمی دیده باشید و فکر کنید خب دیگر دوره چنین آرایش‌هایی سر آمده است، اما این طور نیست! آرایش …

انجمن تخصصی رفع اشکال ریاضی به صورت رایگان

ممکن است آرایش کلاسیک را بیشتر در عکس‌ها و فیلم‌های قدیمی دیده باشید و فکر کنید خب دیگر دوره چنین آرایش‌هایی سر آمده است، اما این طور نیست! آرایش کلاسیک به دلیل جذابیت و استفاده از رنگ‌های زیبا، همیشه مورد توجه است و الان هم با مدرن سازی این سبک، شاهد استفاده و محبوبیت روزافزون آن هستیم. مرحله به مرحله با زیبامون دات کام باشید تا یکی از زیباترین مدل‌های آن را بیاوزید..

یکی از ویژگی‌های جالب آرایش کلاسیک در این است که <a href=

یکی از ویژگی‌های جالب آرایش کلاسیک در این است که چهره خانم‌ها با آن، شبیه چهره معصومانه عروسک‌ها می‌شود و این از دوست‌داشتنی‌ترین معیارهای آرایشی است که خیلی از بانوان به دنبال آن هستند.

آموزش قدم به قدم آرایش کلاسیک بسیار شیک

قدم اول

قبل از هر کاری نیاز دارید که به کل تمام صورتتان مرطوب کننده بزنید. این کار برای این است که پوستتان آماده دریافت مواد آرایشی شود و همچنین ماندگاری آرایش هم افزایش یابد. به گردن و پشت پلکتان هم مرطوب کننده بزنید.

قدم دوم

حالا به پوستتان فونداسیون (کرم پودر) بزنید. فونداسیون را در سرتاسر صورت، گردن و پشت پلک‌ها به یک اندازه و به طور یکدست بزنید تا نمای ظاهری آرایشتان یکدست و به سبک کلاسیک شود.

قدم سوم

برای اینکه این آرایش به طور کامل کلاسیک و جذاب باشد و پوستتان حالت عروسکی به خودش بگیرد، یک پودر شفاف کننده به روی کرم پودر بزنید. می‌توانید این مرحله را حذف کنید، اما برای نتیجه زیباتر و نزدیک‌تر به سبک کلاسیک، بهتر است انجام شود.

قدم چهارم

حالا با یک مداد یا خط چشم مایع، یک خط چشم باریک در سرتاسر پلک بالا و همسوی خط مژه‌ها بکشید. از گوششه داخلی چشم شروع کنید و به انتها بروید. هر چه به انتهای پلک نزدیک می‌شوید، کمی خط چشم را پهن کنید، ففط در حدی که پهنای ابتدا و انتهایش با هم تفاوت داشته باشند.

گوشه خارجی پلک پایین را هم با مداد یا سایه مشکی، کمی تیره کنید، اما خط نیندازید.

قدم پنجم

قدم پنجم

حالا نوبت ریمل است. اگر دوست داشته باشید می‌توانید از یک مژه مصنوعی ظریف و بلند استفاده کنید و اگر نه، می‌توانید فقط ریمل بزنید. برای این آرایش نیاز دارید که حتما ۳ یا ۴ بار ریمل زدن را تکرار کنید تا مژه‌ها کاملا بلند و حجیم شوند.

مژه‌های پلک پایین را هم ریمل بزنید.

قدم ششم

رژلب را باید از بین رنگ‌های صورتی تیره تا قرمز تیره انتخاب کنید. یک رژلب قرمز بولد، انتخاب مناسبی خواهد بود که آرایشتان را کاملا به سبک کلاسیک نزدیک خواهد کرد.

قدم هفتم

گونه‌ها را با رژگونه صورتی یا سرخ (بسته به رنگ رژلب) رنگ بزنید. محل رژگونه را طوری انتخاب کنید که هم به مرکز صورت نزدیک باشد و هم با حالت چهره تناسب داشته باشد.

قدم هشتم

موها باید فر و موج‌دار باشند. اگر موهایتان صاف است، با یک بابیلیس کناره‌ها و جلوی آن را کمی فر کنید و با سنجاق به کنار و بالای سر بزنید و روی آن هم از اسپری مو استفاده کنید تا حالت خود را از دست ندهد. هم با رنگ موی مشکی و هم با رنگ موی بلوند و طلایی، این آرایش زیبا و جذاب خواهد.


برچسب ها : ,
دسته بندی : دنیای آرایش و زیبایی
ارسال دیدگاه